Värsked näitused, mida kevadel külastada

Siin on uued näitused, mida mida sel kevadel vaadata soovitame. Kuna muuseumikaardiga pääseb tasuta rohkem kui sajasse muuseumi, siis esmalt vaata ära need ning siis külasta ka kõiki järgmisi!

Uued näitused kunstisõpradele üle Eesti

Kadrioru kunstimuuseumi näitus „España Blanca y Negra. Hispaania maastikud Fortunyist Picassoni“ tutvustab Hispaania kunsti alates 19. sajandi romantilistest maastikumaalidest kuni noore Pablo Picasso uuenduste otsinguteni.
Avatud kuni 25.08.2024
Loe edasi
Tartu Ülikooli kunstimuuseumi näitusel “Haigem” panevad 70 pronksist puuki valged kipskujud ellujäämisrežiimile.
Avatud kuni 29.09.2024
Loe edasi
Pärnu uue kunsti muuseumis on avatud Eesti maalikunstnike liidu 2024. aasta aastanäitus “Kusagil – üle vikerkaare”.
Avatud kuni 26.05.2024
Loe edasi
Uued näitused
Kumu kunstimuuseumi näitusel “Elisarion. Elisàr von Kupffer ja Jaanus Samma” on omavahel dialoogis baltisaksa taustaga Elisàr von Kupfferi antiigi mõjudega homoerootilised maalid eesti kunstniku Jaanus Samma teostega, mis uurivad eesti talupoegade seksuaalsust.
Avatud kuni 8.09.2024
Loe edasi
Uued näitused
Adamson-Ericu muuseumi näitus „Tasakaalus(t väljas). Näitus märkamisest ja meelerahust” kutsub mõtisklema, kuidas hoida elus tasakaalu ning tulla toime muutuste ja raskustega.
Avatud kuni 13.10.2024
Loe edasi
Uued näitused
Eesti tarbekunsti- ja disainimuuseumi
näitusel „Suuremjault mälëstustes” eksponeerib kunstnik Maryliis Teinfeldt-Grins tikandiseeriat paikadest, mis on kuju võtnud vaid tema mälestustes.
Avatud kuni 5.05.2024
Loe edasi
Uued näitused
Kalamaja muuseumi näitus “Kalamaja tapeedid ja mida kõike nende alt leida võib” viib su ajarännakule nii olulise interjööri osa nagu seda on tapeet ajalukku.
Avatud kuni 8.09.2024
Loe edasi
Tallinna kunstihoone Lasnamäe paviljonis Raul Meele ja Krzysztof Piętka ühisnäitusel „Ülemlaul” põimuvad pilt, sõna ja heli tervikusse, mis on ühtaegu õudust ja ülevust tekitav.
Avatud kuni 19.05.2024
Loe edasi
Suurgildi hoone uus näitus “Ülo Sooster. Vangla ja armastus” on kui näitus-jutustus ande jõust, armastusest ja püüdlusest vabaduse poole.
Avatud kuni 22.06.2024
Loe edasi

Uued näitused Tartus

Tartu kunstimuuseum avas korraga kolm näitust “Sürrealism 100” sarjast ning Kris Lemsalu näitus „DONATELLA. Elukeeris” on Eesti kunsti ühe säravaima rahvusvahelise tähe esimene isikunäitus Tartus.
Avatud kuni 21.07.2024
Loe edasi
Eesti Rahva Muuseumi suurnäitus „Kellele kuulub öö?” juhatab läbi hämarate keskaegsete tänavate nullindate peomaailma. 
Avatud kuni 24.02.2025
Loe edasi
Tartu mänguasjamuuseumi käed-külge näitus „Euroopa mängib“ on kinnitus sellele, et vanas ja väärikas Euroopas on alati leidunud ning võib jätkuvalt leida lapselikku mängurõõmu.
Avatud kuni 31.12.2024
Loe edasi

Uued näitused mujal Eestis

Heimtali muuseum avas näitusesarja „Pealaest jalatallani” näitusega „Peakatted”, kus vaataja ette jõuavad peakatted tanudest, kabimütsideni ja pealinikutest kossalinadeni.
Avatud kuni 1.06.2024
Loe edasi
Pärnu muuseumi näitus „Ema, ma kandsin vormi!” räägib haridusest 13.–20. sajandi Pärnus ja näitab haruldast koolivormikogu.
Avatud kuni 2.06.2024
Loe edasi
Narva kunstiresidentuuris on avatud Angela Soopi kohaspetsiifiline isikunäitus “Ta on Sina”, kus autor püüab mõista „sõja“ ja „rahu“ seisundeid inimeses.
Avatud kuni 5.05.2024
Loe edasi

Soovid olla pidevalt kursis uute näitustega?

Liitu muuseumikaardi uudiskirjaga ja saadame sulle näitusesoovitusi ja tutvustame külastuskohti, kuhu sa tõenäoliselt veel sattunud pole.

Muuseumikaardi uudiskiri

Palun oota…

Aitäh! Kuuled meist peagi!

Külasta muuseumikaardiga