duo-v4-960x680-lt

Osta muuseumikaart!

Muuseumikaart on Eesti muuseumide digitaalne ühispilet, millega saad aasta jooksul külastada piiramatult ja tasuta rohkem kui 100 muuseumi, galeriid ja elamuskeskust üle Eesti.

Ostan endale

✓ Piiramatult külastusi 100+ muuseumis
✓ Keskmiselt 5 € kuus
✓ Kehtib 12 kuud esimesest külastusest

59.99 €

Ostan kingiks

✓ Sobib igaühele
✓ Kehtib 12 kuud esimesest külastusest
✓ Digitaalne kink kohe kohal

59.99 €
Muuseumikaardi grupitellimus

Grupitellimus

Kui soovid osta muuseumikaardi korraga suuremale seltskonnale, siis palun täida grupitellimuse vorm.

  Korduma kippuvad küsimused

  Oma muuseumikaardi saad pikendada siin. Pikendades läheb muuseumikaardi aastane kehtivusaeg käima kaardi aegumise päevast või kui see on möödunud, siis pikendamise hetkest.

  Muuseumikaardi ja kinkekaardi saad osta kõige lihtsamini siitsamast muuseumikaardi kodulehelt.

  Kui soovid osta muuseumikaardi kohapealt, mine Lennusadamasse Tallinnas, Eesti Rahva Muuseumisse Tartus või Pärnu uue kunsti muuseumisse.

  Muuseumi kassas tuleb näidata oma QR-koodiga digitaalset muuseumikaarti või isikukoodiga dokumenti ning pääsedki näitusi nautima!

  Pane tähele, et isiku tuvastamiseks on muuseumil õigus küsida sinu isikut tõendavat dokumenti.

  Muuseumikaart maksab 59,99 eurot. Soovitame sul liituda meie uudiskirjaga, et saaksid osa muuseumikaardi eripakkumistest.

  Muuseumikaart on digitaalne ja QR-koodiga. Võid selle lisada enda telefoni rahakotti, printida välja või näidata e-postist.

  Ühtlasi pääsed kehtiva muuseumikaardiga muuseumisse ka isikut tõendava dokumendi alusel.

  Muuseumikaart kehtib ühe aasta. Arvestus läheb käima esimesest muuseumikülastusest, aga mitte hiljem kui pool aastat pärast kaardi isikustamist (siis läheb aastane arvestus käima automaatselt).

  Kingiks saadud muuseumikaarti saab enda nimele registreerida kuni kaardil märgitud kehtivusaja lõpuni. Siis kaotab kood kehtivuse.

  Mine lehele www.muuseumikaart.ee/start, lisa ostukorvi muuseumikaart, sisesta enda kontaktandmed, sooduskoodi lahtrisse oma kinkekood ning aktiveeri kaart. Pärast muuseumikaardi aktiveerimist hakkab selle aastane kehtivusaeg jooksma esimesest külastusest või kui ühtegi muuseumi pole külastatud, siis kuus kuud pärast aktiveerimist.

  Grupitellimuse jaoks palun täida see siin lehel grupitellimuse vorm ning võtame sinuga peatselt ühendust.

  Muuseumikaardi saad kinkida nii digitaalselt kui füüsilise kinkekaardiga ning neid saad osta meie kodulehelt: muuseumikaart.ee/osta.

  Digitaalse kinkekaardi võid edastada kingisaajale kas digitaalselt või väljaprinditult. Kinkekaarte ostes ei pea sa teadma kingisaaja isikukoodi. Oma isikuandmed lisab ta ise, kui meie kodulehel aktiveerib oma muuseumikaardi.

  Muuseumikaart on seotud kaardiomaniku isikukoodiga, mistõttu keegi teine sinu kaarti kasutada ei saa. Muuseumil on õigus kontrollida muuseumikaardi omaniku ja külastaja isikusamasust.

  Sellest pole midagi. Kuna muuseumikaart on seotud ostja isikukoodiga, siis esita kassas oma isikut tõendav dokument ning piletimüüja saab su tuvastada meie andmebaasi kaudu.

  Praegu saab muuseumikaardi osta igale inimesele eraldi.

  Muuseumikaart maksab kõigile sama hinna. Paljudesse muuseumidesse on alla 8-aastastele tasuta sissepääs.

  Palun vaata esmalt enda rämpsposti. Kui seal ei ole, palun saada ostu maksekorraldus aadressile info@muuseumikaart.ee ja saadame selle sulle uuesti. Kinkekaarti kasutades saada palun kinkekood.

  Kui näitad muuseumi kassas isikukoodiga dokumenti, saad muuseumi külastada kasvõi kohe.