duo-v4-960x680-lt

Osta muuseumikaart!

Muuseumikaart on Eesti muuseumide ühispilet, millega saad aasta jooksul külastada piiramatult ja tasuta rohkem kui 100 muuseumi, galeriid ja elamuskeskust üle Eesti.

Osta muuseumikaart endale!

Enam kui 100 muuseumi ja 500 näitust ootavad sind!

59 €
🎄 Perfektne jõulukink!

Osta muuseumikaart kingituseks!

Üllata oma sõpra väärt kingitusega, mida ta saab nautida terve aasta!

59 €
Muuseumikaardi kinkekaart

Muuseumikaardi kinkekaart

Kui soovid pidulikku kingitust, siis osta kinkeümbrikus muuseumikaardi kinkekaart. Seda müüvad mitmed muuseumipoed üle Eesti.

Muuseumikaardi grupitellimus

Grupitellimus

Kui soovid osta muuseumikaardi korraga suuremale seltskonnale, siis palun täida grupitellimuse vorm.

  Korduma kippuvad küsimused

  Muuseumikaardi ja kinkekaardi saad osta kõige lihtsamini siitsamast muuseumikaardi kodulehelt.

  Kui soovid osta muuseumikaardi kohapealt, mine Lennusadamasse, Eesti Rahva Muuseumisse või Pärnu uue kunsti muuseumisse.

  Muuseumi kassas tuleb näidata oma QR-koodiga digitaalset muuseumikaarti või isikukoodiga dokumenti ning pääsedki näitusi nautima! Pane tähele, isiku tuvastamiseks on muuseumil õigus küsida sinu isikut tõendavat dokumenti.

  Muuseumikaart maksab 59 eurot. Soovitame sul liituda meie uudiskirjaga, et saaksid osa muuseumikaardi eripakkumistest.

  Muuseumikaart on digitaalne ja QR-koodiga. Võid selle lisada enda telefoni rahakotti, printida välja või näidata e-postist.

  Ühtlasi pääsed kehtiva muuseumikaardiga muuseumisse ka isikut tõendava dokumendi alusel.

  Muuseumikaart kehtib ühe aasta. Arvestus läheb käima esimesest muuseumikülastusest, aga mitte hiljem kui pool aastat pärast kaardi ostmist.

  Kingiks saadud muuseumikaart hakkab kehtima samuti esimesest muuseumikülastusest, aga seda võib aktiveerida kuni kaardil märgitud kehtivusaja lõpuni.

  Mine lehele www.muuseumikaart.ee/start, lisa ostukorvi muuseumikaart, sisesta enda kontaktandmed, sooduskoodi lahtrisse oma kinkekood ning aktiveeri kaart. Pärast muuseumikaardi aktiveerimist hakkab selle aastane kehtivusaeg jooksma esimesest külastusest või kui ühtegi muuseumi pole külastatud, siis kuus kuud pärast aktiveerimist.

  Grupitellimuse jaoks palun täida see siin lehel grupitellimuse vorm ning võtame sinuga peatselt ühendust.

  Klikka lingile “Osta muuseumikaart”. Sealt saad osta muuseumikaardi digitaalse kinkekaardi, mille võid edastada kingi saajale kas digitaalselt või väljaprinditult. Sa ei pea teadma kingisaaja isikukoodi. Oma isikuandmed lisab ta ise, kui aktiveerib meie kodulehel oma muuseumikaardi.

  Füüsilises kinkeümbrikus muuseumikaarte saab osta edasimüüjatelt ja suuremate muuseumide muuseumipoodidest.

  Muuseumikaart on seotud kaardiomaniku isikukoodiga, mistõttu keegi teine sinu kaarti kasutada ei saa. Muuseumil on õigus kontrollida muuseumikaardi omaniku ja külastaja isikusamasust.

  Sellest pole midagi. Kuna muuseumikaart on seotud ostja isikukoodiga, siis esita kassas oma isikut tõendav dokument ning piletimüüja saab su tuvastada meie andmebaasi kaudu.

  Praegu saab muuseumikaardi osta igale inimesele eraldi.

  Muuseumikaart maksab kõigile sama hinna. Paljudesse muuseumidesse on alla 8-aastastele tasuta sissepääs.

  Palun vaata esmalt enda rämpsposti. Kui seal ei ole, palun kirjuta meile info@muuseumikaart.ee ja saadame selle sulle uuesti.

  Kui näitad muuseumi kassas isikukoodiga dokumenti, saad muuseumi külastada kasvõi kohe.