Muuseumikaart võitis aasta kommunikatsioonitegu 2023 eriauhinna!

Muuseumikaart jõudis aasta kommunikatsioonitegu 2023 konkursil omas kategoorias kahe parima parima sekka ning võitis eripreemia TLÜ kommunikatsioonitudengite poolt, kelle arves oli just muuseumikaardi lansseerimine eelmise aasta parim kommunikatsioonitegu.

Sel aastal olid avaliku sektori parimad kommunikatsiooniteod mõlemad muuseumivaldkonnast, sest muuseumikaardi kõrval oli teine finalist Eesti loodusmuuseum.

Võitjad kuulutas välja Eesti Kommunikatsioonijuhtide Liit ning väljavalituks osutus Eesti loodusmuuseum ja nende kastist väljas kommunikatsioon, mis tõi eelmise aasta seenenäitusele rekordpubliku.

Eripreemia andsid muuseumikaardile TLÜ kommunikatsioonitudengid, sest arvates oli just muuseumikaardi lansseerimine eelmise aasta parim kommunikatsioonitegu!

Täname südamest muuseumikaardi väga head koostööpartnerit kommunikatsioonibürood Hamburg & Partnerid ning nende väsimatuid töötajaid Teelet, Gerdat ja Kristit!

Fotod: Ardo Kaljuvee

Vasakult Gerda Triin Hääl (Hamburg & Partnerid), muuseumikaardi juht Kert Kask, muuseumikaardi turundusjuht Liina Pulges ja Teele Koppel (Hamburg & Partnerid).