Muuseumikaart on Eesti muuseumide digitaalne ühispilet, millega saad tasuta ja piiramatult külastada

100+ muuseumi

500+ näitust

12 kuu jooksul

Korduma kippuvad küsimused

Jah. Külastuste arv pole piiratud ning võid külastada mitut muuseumi samal päeval või oma lemmikmuuseumi kasvõi iga päev.

Muuseumikaardi ja kinkekaardi saad osta kõige lihtsamini siitsamast muuseumikaardi kodulehelt.

Kui soovid osta muuseumikaardi kohapealt, mine Lennusadamasse, Eesti Rahva Muuseumisse või Pärnu uue kunsti muuseumisse.

Palun kirjuta meile info@muuseumikaart.ee. Lisa juurde muuseumikaardi saaja nimi, isikukood ja e-post ja kingitus.ee/emoti.ee kingituse kood.

Sest vaid muuseumikaardiga saad sa aasta vältel piiramatu arv kordi külastada 100+ muuseumi, elamuskeskust ja galeriid üle Eesti.

Kingituse ostmiseks pole isikukoodi tarvis. Kingisaaja võib olla ka välismaalane. Kui tal isikukoodi ei ole, saab sisestada sünnikuupäeva.

Muuseumikaart on digitaalne ja QR-koodiga. Võid selle lisada enda telefoni rahakotti, printida välja või näidata e-postist.

Ühtlasi pääsed kehtiva muuseumikaardiga muuseumisse ka isikut tõendava dokumendi alusel.

Muuseumi kassas tuleb näidata oma QR-koodiga digitaalset muuseumikaarti või isikukoodiga dokumenti ning pääsedki näitusi nautima! Pane tähele, isiku tuvastamiseks on muuseumil õigus küsida sinu isikut tõendavat dokumenti.

Muuseumikaart maksab 59 eurot. Soovitame sul liituda meie uudiskirjaga, et saaksid osa muuseumikaardi eripakkumistest.

Muuseumikaart kehtib ühe aasta. Arvestus läheb käima esimesest muuseumikülastusest, aga mitte hiljem kui pool aastat pärast kaardi isikustamist (siis läheb aastane arvestus käima automaatselt).

Kingiks saadud muuseumikaarti saab enda nimele registreerida kuni kaardil märgitud kehtivusaja lõpuni. Siis kaotab kood kehtivuse.

Klikka lingile “Osta muuseumikaart”. Sealt saad osta muuseumikaardi digitaalse kinkekaardi, mille võid edastada kingi saajale kas digitaalselt või väljaprinditult. Sa ei pea teadma kingisaaja isikukoodi. Oma isikuandmed lisab ta ise, kui aktiveerib meie kodulehel oma muuseumikaardi.

Füüsilises kinkeümbrikus muuseumikaarte saab osta edasimüüjatelt ja suuremate muuseumide muuseumipoodidest.

Mine lehele www.muuseumikaart.ee/start, lisa ostukorvi muuseumikaart, sisesta enda kontaktandmed, sooduskoodi lahtrisse oma kinkekood ning aktiveeri kaart. Pärast muuseumikaardi aktiveerimist hakkab selle aastane kehtivusaeg jooksma esimesest külastusest või kui ühtegi muuseumi pole külastatud, siis kuus kuud pärast aktiveerimist.

Grupitellimuse jaoks palun täida see siin lehel grupitellimuse vorm ning võtame sinuga peatselt ühendust.

Muuseumikaart on seotud kaardiomaniku isikukoodiga, mistõttu keegi teine sinu kaarti kasutada ei saa. Muuseumil on õigus kontrollida muuseumikaardi omaniku ja külastaja isikusamasust.

Sellest pole midagi. Kuna muuseumikaart on seotud ostja isikukoodiga, siis esita kassas oma isikut tõendav dokument ning piletimüüja saab su tuvastada meie andmebaasi kaudu.

Praegu saab muuseumikaardi osta igale inimesele eraldi.

Muuseumikaart maksab kõigile sama hinna. Paljudesse muuseumidesse on alla 8-aastastele tasuta sissepääs.

Palun vaata esmalt enda rämpsposti. Kui seal ei ole, palun kirjuta meile info@muuseumikaart.ee ja saadame selle sulle uuesti.

Kui näitad muuseumi kassas isikukoodiga dokumenti, saad muuseumi külastada kasvõi kohe.