Hüpe_Triin Musting

Muuseumikaardiga on soodsam nii seiklus kui sünnipäevapidu!

Lisaks võimalusele piiramatult muuseume külastada, on muuseumikaardist kasu rohkemgi.

Kui sul on muuseumikaart ja plaanid korraldada sünnipäevapidu, siis tasub broneerimisel seda märkida, sest meie andmetel pakuvad 10% allahindlust sünnipäevapaketilt PROTO avastustehas ja Eesti loodusmuuseum Tallinnas ning Eesti spordi- ja olümpiamuuseum Tartus.

Rohkem seiklusi

Pärast Kalevipoja muuseumi külastust Kääpal soovitame sul kindlasti minna seiklema Kalevipoja koja seiklusparki, kus saad soodustusega oma võimed proovile panna kas madal- või kõrgseiklusrajal.

Tallinna teletorn aga pakub allahindlust närvekõditavatele lisaelamustele, kus eriti julged võivad kõndida lausa teletorni välisserval ning veidi aremad lennata virtuaalreaalsuse abil ümber teletorni.

Muuseumituurile kutsuvad odavama hinnaga Narva kunstiresidentuur ja Porkuni paemuuseum.

Meened kotti ja kõht täis

Paljudel muuseumidel on oma pood ning muuseumikaarti tasub sealgi näidata. Näiteks saab osta soodsamalt raamatuid Eesti Teaduste Akadeemia Underi ja Tuglase kirjanduskeskuses ning Valga muuseumis. Muuseumipoes pakuvad allahindlust veel Eesti tarbekunsti- ja disainimuuseum, Eesti maanteemuuseum, Tallinna teletorn, Liivi muuseum Peipsiääre vallas ning Eesti spordi- ja olümpiamuuseum.

Pärast elamusterohket päeva läheb kindlasti kõht tühjaks. Kui satud muuseumiretkele Setomaale, siis Seto Tsäimajas Värskas on kehakinnitus soodsama hinnaga ning soodustust pakutakse muuseumikaardi omanikule ka nooblis Tallinna teletorni restoranis.

Fotod: Jan Henrik Pärnik, Tõnu Tunnel ja muuseumid

Lisasoodustusi pakuvad