Külasta muuseumikaardiga tasuta

100+ muuseumi

500+ näitust

12 kuu jooksul

muuseumikaart_draakon_kujutis_620x700px_est

Kas soovid infot uute näituste kohta?

Liitu uudiskirjaga ja saadame sulle näitusesoovitusi ja tutvustame külastuskohti, kuhu sa pole veel tõenäoliselt sattunud.

Külasta muuseumikaardiga tasuta

duo-v4-960x680-lt

Osta muuseumikaart!

Muuseumikaart on 100+ muuseumi ühispilet, millega saad aasta jooksul piiramatult külastada üle 100 muuseumi ja 500 näituse!

Osta muuseumikaart endale!

Rohkem kui 100 muuseumi ootavad sind!

59 €

Osta muuseumikaart kingituseks!

Üllata oma sõpra väärt kingitusega, mida ta saab nautida terve aasta!

59 €

Korduma kippuvad küsimused

Muuseumikaart kehtib ühe aasta. Arvestus läheb käima esimesest muuseumikülastusest, aga mitte hiljem kui pool aastat pärast kaardi ostmist.

Kingiks saadud muuseumikaart hakkab kehtima samuti esimesest muuseumikülastusest, aga seda võib aktiveerida kuni kaardil märgitud kehtivusaja lõpuni.

Muuseumi kassas tuleb näidata oma QR-koodiga digitaalset muuseumikaarti või isikukoodiga dokumenti ning pääsedki näitusi nautima!

Muuseumikaart on seotud kaardiomaniku isikukoodiga, mistõttu keegi teine sinu kaarti kasutada ei saa. Muuseumil on õigus kontrollida muuseumikaardi omaniku ja külastaja isikusamasust.

Muuseumikaardi saad osta kõige lihtsamini siitsamast muuseumikaardi kodulehelt. Lisaks on see müügil enamikes muuseumides.

Palun vaata esmalt enda rämpsposti. Kui seal ei ole, palun kirjuta meile info@muuseumikaart.ee ja saadame selle sulle uuesti.

Kui näitad muuseumi kassas isikukoodiga dokumenti, saad muuseumi külastada kasvõi kohe.

Muuseumisõber kiidab