kingitus-v3

Start

Siin lehel saad aktiveerida oma kinkekaardi. Sisesta oma kontaktandmed ja kinkekood ning oledki muuseumikaardi omanik!

Aktiveerin muuseumikaardi

Pane ostukorvi üks muuseumikaart, sisesta oma andmed ning järgmisel lehel kinkekood. Juhul, kui see ei toimi, proovi palun ka sooduskoodi välja!

Korduma kippuvad küsimused

Et hoida loodust, siis eraldi muuseumikaardi plastkaarti ei ole. Muuseumikaart on digitaalne ja QR-koodiga. Võid selle lisada enda telefoni rahakotti, printida välja või näidata e-postist.

Kingituse ostmiseks pole isikukoodi tarvis. Kingisaaja võib olla ka välismaalane. Kui tal isikukoodi ei ole, saab sisestada sünnikuupäeva.

Palun kirjuta meile info@muuseumikaart.ee. Lisa juurde muuseumikaardi saaja nimi, isikukood ja e-post ja kingitus.ee kingituse kood.

Muuseumi kassas tuleb näidata oma QR-koodiga digitaalset muuseumikaarti või isikukoodiga dokumenti ning pääsedki näitusi nautima!

Muuseumikaart kehtib ühe aasta. Arvestus läheb käima esimesest muuseumikülastusest, aga mitte hiljem kui pool aastat pärast kaardi ostmist.

Kingiks saadud muuseumikaart hakkab kehtima samuti esimesest muuseumikülastusest, aga seda võib aktiveerida kuni kaardil märgitud kehtivusaja lõpuni.

Palun vaata esmalt enda rämpsposti. Kui seal ei ole, palun kirjuta meile info@muuseumikaart.ee ja saadame selle sulle uuesti.

Kui näitad muuseumi kassas isikukoodiga dokumenti, saad muuseumi külastada kasvõi kohe.