kingitus-v3

Start

Siin lehel saad aktiveerida oma kinkekaardi.

✓ Lisa ostukorvi muuseumikaart
✓ Sisesta enda kontaktandmed
✓ Sisesta sooduskoodi lahtrisse oma kinkekaardi kood
✓ Vajuta “aktiveeri”
✓ Muuseumikaart tuleb su e-postile

Aktiveerin muuseumikaardi

Korduma kippuvad küsimused

Mine lehele www.muuseumikaart.ee/start, lisa ostukorvi muuseumikaart, sisesta enda kontaktandmed, sooduskoodi lahtrisse oma kinkekood ning aktiveeri kaart. Pärast muuseumikaardi aktiveerimist hakkab selle aastane kehtivusaeg jooksma esimesest külastusest või kui ühtegi muuseumi pole külastatud, siis kuus kuud pärast aktiveerimist.

Muuseumikaart kehtib ühe aasta. Arvestus läheb käima esimesest muuseumikülastusest, aga mitte hiljem kui pool aastat pärast kaardi isikustamist (siis läheb aastane arvestus käima automaatselt).

Kingiks saadud muuseumikaarti saab enda nimele registreerida kuni kaardil märgitud kehtivusaja lõpuni. Siis kaotab kood kehtivuse.

Palun kirjuta meile info@muuseumikaart.ee. Lisa juurde muuseumikaardi saaja nimi, isikukood ja e-post ja kingitus.ee/emoti.ee kingituse kood.

Muuseumikaart on digitaalne ja QR-koodiga. Võid selle lisada enda telefoni rahakotti, printida välja või näidata e-postist.

Ühtlasi pääsed kehtiva muuseumikaardiga muuseumisse ka isikut tõendava dokumendi alusel.

Kingituse ostmiseks pole isikukoodi tarvis. Kingisaaja võib olla ka välismaalane. Kui tal isikukoodi ei ole, saab sisestada sünnikuupäeva.

Muuseumi kassas tuleb näidata oma QR-koodiga digitaalset muuseumikaarti või isikukoodiga dokumenti ning pääsedki näitusi nautima!

Pane tähele, et isiku tuvastamiseks on muuseumil õigus küsida sinu isikut tõendavat dokumenti.

Palun vaata esmalt enda rämpsposti. Kui seal ei ole, palun saada ostu maksekorraldus aadressile info@muuseumikaart.ee ja saadame selle sulle uuesti. Kinkekaarti kasutades saada palun kinkekood.

Kui näitad muuseumi kassas isikukoodiga dokumenti, saad muuseumi külastada kasvõi kohe.