Musta reede erihind – muuseumikaart vaid 49.99!

Käes on kauaoodatud musta reede nädal ning meil on sulle eripakkumine – vaid 21.-26. novembril on muuseumikaart pea 10 eurot soodsam!

• mine muuseumikaardi ostulehele muuseumikaart.ee/osta
  • osta muuseumikaart kas endale või jõulukingiks
  • muuseumikaart maksab vaid 49.99
  • soodustus kehtib 21.–26. november

NB: musta reede soodustus ei kehti kinkeümbrikus muuseumikaardi kinkekaardile, mida müüvad mitmed muuseumipoed üle Eesti.

Korduma kippuvad küsimused

Sest vaid muuseumikaardiga saad sa aasta vältel piiramatu arv kordi külastada 100+ muuseumi, elamuskeskust ja galeriid üle Eesti.

Jah. Külastuste arv pole piiratud ning võid külastada mitut muuseumi samal päeval või oma lemmikmuuseumi kasvõi iga päev.

Muuseumikaart on seotud kaardiomaniku isikukoodiga, mistõttu keegi teine sinu kaarti kasutada ei saa. Muuseumil on õigus kontrollida muuseumikaardi omaniku ja külastaja isikusamasust.

Muuseumi kassas tuleb näidata oma QR-koodiga digitaalset muuseumikaarti või isikukoodiga dokumenti ning pääsedki näitusi nautima! Pane tähele, isiku tuvastamiseks on muuseumil õigus küsida sinu isikut tõendavat dokumenti.

Muuseumikaart on digitaalne ja QR-koodiga. Võid selle lisada enda telefoni rahakotti, printida välja või näidata e-postist.

Ühtlasi pääsed kehtiva muuseumikaardiga muuseumisse ka isikut tõendava dokumendi alusel.

Muuseumikaart kehtib ühe aasta. Arvestus läheb käima esimesest muuseumikülastusest, aga mitte hiljem kui pool aastat pärast kaardi isikustamist (siis läheb aastane arvestus käima automaatselt).

Kingiks saadud muuseumikaarti saab enda nimele registreerida kuni kaardil märgitud kehtivusaja lõpuni. Siis kaotab kood kehtivuse.

Grupitellimuse jaoks palun täida see siin lehel grupitellimuse vorm ning võtame sinuga peatselt ühendust.