kingi-fyysline-muuseumikaart

Osta muuseumikaart kingiks!

Muuseumikaart on Eesti muuseumide ühispilet, millega saad aasta jooksul külastada piiramatult ja tasuta rohkem kui 100 muuseumi, galeriid ja elamuskeskust üle Eesti.

muuseumikaart-kingiks-digi

Ostan digitaalse kingi

✓ Piiramatult külastusi 100+ muuseumis
✓ Saada edasi või prindi välja
✓ Kohe kohal

59.99 €
muuseumikaart-kingiks

Ostan füüsilise kingi

✓ Piiramatult külastusi 100+ muuseumis
✓ Kenas roosas kinkeformaadis
✓ Kohal 2–3 tööpäevaga

59.99 €

Korduma kippuvad küsimused

Muuseumikaardi saad kinkida nii digitaalselt kui füüsilise kinkekaardiga ning neid saad osta meie kodulehelt: muuseumikaart.ee/osta.

Digitaalse kinkekaardi võid edastada kingisaajale kas digitaalselt või väljaprinditult. Kinkekaarte ostes ei pea sa teadma kingisaaja isikukoodi. Oma isikuandmed lisab ta ise, kui meie kodulehel aktiveerib oma muuseumikaardi.

Muuseumikaart kehtib ühe aasta. Arvestus läheb käima esimesest muuseumikülastusest, aga mitte hiljem kui pool aastat pärast kaardi isikustamist (siis läheb aastane arvestus käima automaatselt).

Kingiks saadud muuseumikaarti saab enda nimele registreerida kuni kaardil märgitud kehtivusaja lõpuni. Siis kaotab kood kehtivuse.

Muuseumi kassas tuleb näidata oma QR-koodiga digitaalset muuseumikaarti või isikukoodiga dokumenti ning pääsedki näitusi nautima!

Pane tähele, et isiku tuvastamiseks on muuseumil õigus küsida sinu isikut tõendavat dokumenti.

Jah. Külastuste arv pole piiratud ning võid külastada mitut muuseumi samal päeval või oma lemmikmuuseumi kasvõi iga päev.

  • Muuseumikaardiga on liitunud kõik külastajate lemmikud: Kumu kunstimuuseum, Lennusadam, Tallinna teletorn, Eesti Rahva Muuseum ja veel 100+ muuseumi üle Eesti.
  • Tasub end ära juba 3–5 korraga, sest kõige kallimad muuseumipiletid maksavad 20 eurot.
  • Muuseume saad aasta jooksul külastada piiramatult ega pea piletiostule rohkem mõtlema.
  • Muuseumikaart on keskkonnasäästlik, sest on vaid digitaalne.

Mine lehele www.muuseumikaart.ee/start, lisa ostukorvi muuseumikaart, sisesta enda kontaktandmed, sooduskoodi lahtrisse oma kinkekood ning aktiveeri kaart. Pärast muuseumikaardi aktiveerimist hakkab selle aastane kehtivusaeg jooksma esimesest külastusest või kui ühtegi muuseumi pole külastatud, siis kuus kuud pärast aktiveerimist.